Feed aggregator

[анонс - 19.12.11/15:45] Не можеш дочекатися свят? Створи своє!

Приходь 19 грудня о 15:45 на Площу Знань.

Cтань учасником енергозберігаючого флеш-мобу «Бережи Energy!»

ГОТУЙ ЛІХТАРИК ТА ЗАПАЛИ ЙОГО У КАЗКОВИЙ ВЕЧІР СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Проект проводиться в рамках програми «Енергоефективні університетські містечка»

Семінар "UNAI Workshop on Sustainability" в ООН

14-17 листопада керівник Національного офісу BSUN (Black Sea Universities Network – Мережа університетів Чорноморського регіону) в Україні, проректор НТУУ "КПІ" Сергій Сидоренко у складі делегації BSUN (на фото) відвідав штаб-квартиру в Нью-Йорку, де взяв участь у роботі семінару "UNAI Workshop on Sustainability".

КП: 2011, 41

ще

Українсько-німецький семінар зі сталого розвитку

Проблеми охорони і захисту довкілля не знають кордонів. Науково-технічна співпраця різних країн і спільні проекти з цієї проблематики є найбільш ефективною формою створення дієвої системи захисту навколишнього середовища.

КП: 2011, 41

ще

Прилуцький Михайло Іванович. Вітаємо з ювілеєм

21 листопада 2011 року виповнилось 75 років від дня народження і 48 років роботи на інженерно-фізичному факультеті Михайлу Івановичу Прилуцькому – старшому викладачу, відміннику освіти України,  заслуженому працівнику  НТУУ "КПІ", ветерану праці.

Після закінчення у 1963 р. Київського по­літехнічного інституту М.І.Прилуцький був направлений на кафедру ливарного виробництва чорних та кольорових металів на посаду асистента.

КП: 2011, 41

ще

Прес-конференція в УНІАН "Оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ: кому закон не писаний"

15 грудня в Інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція на тему «Оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ: кому закон не писаний». У прес-конференції взяли участь голова профкому співробітників НТУУ «КПІ» Віталій Молчанов, голова профкому студентів НТУУ «КПІ» Андрій Гаврушкевич, заступник голови Наукового товариства студентів і аспірантів НТУУ «КПІ» Валерій Буняк та голова Студентської ради НТУУ «КПІ» Олег Десятов.

ще

[анонс - 19.12.11/16:00, 20.12.11/16:00] Відкрита лекція «Моделювання в нейротехнологіях майбутнього»

19 грудня відбудеться відкрита лекція Р. Тікіджі-Хамбурьяна, запрошеного дослідника Центру наук про здоров’я Луізіанського державного університету, США. Тема лекції: «Моделювання в нейротехнологіях майбутнього»

20 грудня відбудеться дискусія про останні відкриття в галузі обчислювальних нейронаук.

Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» Анотація до лекції

ще

Висока оцінка співпраці українського вченого з китайськими колегами

У вересні цього року професор, д.т.н. Володимир Сергійович Коваленко, відомий український фахівець у галузі лазерної технології,  директор НДІ лазерної техніки та технології НТУУ "КПІ", віце-президент Академії інженерних наук України, дійсний член міжнародної Академії машинобудування (СІРП), дійсний член Лазерного інституту Америки, почесний професор Чжецзянського університету КНР за успішну багаторічну співпрацю був відзначений високими нагородами КНР для іноземців – "Орденом Дружби Західного Озера" уряду провінції Чжецзян та "Орденом Дружби" Уряду КНР. Ці нагороди вручалися на урочистих урядових зібраннях, які широко висвітлювалися  в пресі. Церемонія вручення "Ордена Дружби" КНР відбулася у відомому Палаці народних представників з подальшим запрошенням на урядовий прийом.

КП: 2011, 41

ще

RSS-матеріал